VOEZ

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut377 MB
  • Sürüm1.1.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciRayark International Limited
IOS cihazınıza indireceğiniz VOEZ mobil uygulaması ile eğlenceli bir müzik oyunu oynayın.

Olağanüstü tasarımı ve oyun içerikleri sayesinde heyecan verici bir mobil oyun oynamak isterseniz VOEZ'i IOS  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Müziğin ritmine kendinizi bırakın, eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Hayat felsefe müzik dinlemekten ibaret olan Voez uygulaması ile iş stresinizi atabilirsiniz. 

Günün yorgunluğunu atmak, sinirinizi yatıştırmak ve müzik dünyasına giriş yapmak için Voez mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Voez bildiğiniz tarzda bir müzik dinleme uygulaması değildir. Hikaye üzerine kurulu olan bir deneyim içerisine gireceksiniz. Oyuna ilk başladığınızda öğretici ögeler eşliğinde ilerleyeceksiniz. Oyunun mantığını kavradıkça daha ileri seviyelere geçmeye hak kazanacaksınız.

Platformun tepesinden aşağıya doğru dökülen noktacıklara dokunarak çıkan müzikler doğrultusunda eğlenebilirsiniz. Dökülen noktaları dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Her bir nokta farklı bölgelerden dökülüyor. Her birini yakından takip ederek noktalara dokunmanız yeterlidir. Müzik dünyasında eğlenceli bir performans sergilemek isterseniz Voez'i akıllı cep telefonunuza indirin ve ücretsiz bir şekilde kullanmanın tadını çıkartın. 

VOEZ indir